لوگوی شرکت سالم پروتئین آریا
معرفی شرکت سالم پروتئین

با نام خداوند یکتا
هرساله با پیشرفت و ارتقای سطح جامعه نیازهای مردم با تغییراتی روبرو خواهد بود ، پس چه بهتر که جامعه کارآفرینان با هدف توسعه و بهبود این نیازها همراه و هم قدم آنان باشند و بستر این شرایط را برای سلامت جامعه آماده سازند . زیرا لازمه ی هر پیشرفت و توسعه ای ، سلامت مردم آن جامعه می باشد .
لذا با بیان این مقدمه که دغدغه اصلی خود می دانیم ، با پا نهادن به عرصه مواد غذایی در شاخه محصولات پروتئيني از سال 1390 روز به روز با هدف پیشرفت سطح کیفی محصولات خود تلاش کردیم نقش مهمی در ایجاد جامعه ای سالم داشته باشیم .
اکنون در قدم اول با ارتقای خود یعنی بکارگیری پرسنل متخصص و فنی و همچنین دستگاه های اتوماتیک صنعتی با آخرین استانداردهای بین المللی کوشیدیم تا زمینه را برای تولید محصولات با کیفیت طبق نیازهای جامعه فراهم ساختیم و بدین سان به شعار سازمانی ((بهترین را فرآوری می کنیم)) جامع عمل و واقعیت بخشیدیم .
و در آخر از خداوند متعال خواستاریم ، مثل همیشه تکیه گاهی استوار برایمان باشد تا در جهت پیشرفت و سلامت مردم عزیزمان همواره تلاش کنیم و نقش سازنده ای برای تحقق اهداف کشورمان داشته باشیم .
و من ا… التوفیق

کارخانه تولید و بسته بندی شرکت سالم پروتئین آریا.

شرکت نفت پارس - شرکت تجارت حامی الکترونیک - شرکت تام ایران خودرو - شرکت محور خودر - بیمارستان ها - تالارها - کترینگ ها - قصابی‌ها